Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ear001

    addikt

    válasz Throme #50066 üzenetére

    Szép hasonlat, de mi van, ha annak 16-300-nak olyan a képe pixelkukkolva, mint a tartományába eső fixeknek?

    Azt azért jó tudni, hogy a Michelin egyfajta referencia a gumigyártók között, érzésem szerint legalább két generációval előre jár fejlesztésben. Első volt az Eco gumik között is, amit az ADAC teszten valahogy nem értékeltek, igaz, azóta kiderült, hogy igencsak csalós egy szervezet a tesztekben, de az én akkori kocsimon hozott 0.6-1 liter közötti fogyasztáscsökkenést.

    A CrossClimate új fejlesztés. Tudtam próbálni több autón, több gumiméretben elég sok más márka gumijai ellenében és és jó. Sőt, inkább nagyon jó. Azért nem hülyék a franciák, nem minden méretben és nem minden országba ajánlják, de ahová igen, ott szerintem teljes értékű alternatíva. Tudom, kicsit PR fogásnak tűnik, hogy nem simán 4 évszakosnak mondják, hanem CrossClimate a neve, de gyakorlatilag tényleg új osztály. Igen, bírja ezt a hőmérséklet tartományt, sőt még többet is. A mintázat érdekes kérdés, gyakran látni, hogy azonos típusú, de eltérő méretű gumikon is más a mintázat, sőt azt is, hogy a méret is stimmel, de a gyári első szerelés és a boltban kapható mintázat is más. Ezt lehet hangolni, finom hangolni, de a nagyon különleges, kifejezetten egy adott autógyár adott márkájára fejlesztett gumikon kívül, mint ami mondjuk egy Bugattira kell, mint kompromisszum, a Cross Climate meg igencsak vállalható és okos kompromisszum.

Új hozzászólás Aktív témák