Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz Freddy76 #544 üzenetére

    A spirituális jelző helyett én is inkább a pszichedelikusat használnám talán Ozorára, bár tény, hogy a spirit jelző bőven igaz rá, de az megint csak jelző. A pszichedelikus is, de az ugyi erre lett kitalálva. (anno a drogokkal egyeztették a pszichedelikus dolgokat, pszichedelikum ugye, de az más téma):
    Azon kívül aki ott volt az nem löki fel a feleséged :)
    Ozorán kapsz egy kis csikktartót, és egy kukászsákot amikor megkapod a karszalagot. Nem láttam még ott szemetet, ha igen, más összeszedte más helyett.

    @eperkutyus: Gondolkoztam, hogy leírom a véleményem hosszan, de nem tettem, és helyesen tettem, hogy nem tettem, mert te szebben fogalmaztad meg. Sőt, kicsit adtál egy tükröt magamnak most, ami most pont kellett. Pacsi. Amúgy ahogy írsz látszik, hogy vagy voltál Ozorán, vagy olyan vagy mint én tavaly. Mindenki meg volt győződve, hogy az életszemléletem, a hozzáállásom, fellépésem, minden alapján az elsőtől fogva mindegyiken voltam, aztán amikor megtudták, hogy még nem, akkor nem akarták elhinni.
    Bigup!

    mod@freddy: Pedig a skatulyázás nem jó buli (az, hogy ezt kimondom is már az). A címkézés szintúgy.
    mod2@freddy: Röhögni és káromkodni pedig bűn és felháborító dolog! Térdelj a sarokba :D

    [ Szerkesztve ]

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák