Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #1078 üzenetére

    Képminőség kb D80, rawban fotózva, JPG-ben erősebb a D80, de azt mondják a bölcsek, hogy RAW-ban kellene fotózni ilyen gépekkel már. :B A D200 talán egy hangyányit erősebb a K10D-nél, de úgy gondolom, hogy ez meg inkább obi fügő, egy kit obival a D200 sem hiszem, hogy csodát művel, igaz, legalább 5 kép/s-l (meg talán isoban erősebb, ezt nem tudom biztossan). :DDD
    Ami az obikat illeti, eleinte én is ezzel győzködtem magamat, de itt is vannak, akik pl Ebay-on keresztül (is) vettek tuti cuccost, meg az is biztos, hogy azért találni használt obit pentax-hoz is boltban (is, meg neten keresztül), ráadásul, pont a visszamenőlegesség miatt, ilyen szempontból éppenhogy jobb is, mint a Nikon. Én talán inkább a vakut tartom gyengépp résznek, de ez szerintem nem fenyegeti az átlag magyart, hogy mondjuk a D200-hoz vegyen 4 darab SB800-t, ha meg csak egy vaku, akkor nem akkora nagy a külömbség a kettő között. Más kieg meg nem tudom, mi lehet még. :F

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák