Hirdetés

  • A hajlíthatók kedvence lehet a Dimensity 7300X 5G

    ma Átcímkézés helyett csíkszélességet váltott a MediaTek, népszerű Motorolában debütálhat.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vegha

    senior tag

    válasz V/ #38412 üzenetére

    Hmm...
    Svéd kártyához van rendelve a PayPal. Hónapok óta használom így, sok helyen fizettem már vele és eddig nem volt probléma egyáltalán.
    A Youtube Premium 4 hónapos trial verzióját szeretném regisztrálni, de fizetési eszköz megadása nélkül nem megy. Bankkártyát nem szívesen rögzítenék. Kimondottan csak ez a tranzakció idejére venném fel a PayPal accountot, utána törölném is.
    Megnéztem hogyan lehetne regisztrálni a svéd telefonszámot a PayPal-ban, de teljesen elment tőle a kedvem:
    A telefonszám hozzáadásával megerősítem, hogy jogosult vagyok a telefonszám hozzáadására, és egyben hozzájárulok az automatikusan tárcsázott, előre felvett hívások és SMS-üzenetek fogadásához az Adatvédelmi irányelvekben szereplő célokból. A szolgáltató alapdíjat számíthat fel.
    Azt hiszem keresek inkább más megoldást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák