Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajos001

    aktív tag

    válasz Nordic #841 üzenetére

    7. Ilyenkor derül ki, hogy mennyire felületesen figyelek erre a játékra (és az élet más területén is). Elnézést kérek tőled, teljesen igazad van a leecheléssel kapcsolatban. Az első marámnál gemet használtam leechre és nekem automatikusan a leech teljes sebzésre vonatkozót jelentett eddig, most már látom, hogy oda van írva mindenhol a fizikai sebzés. Nem az angollal volt baj, ezzel még elboldogulok.
    1. Tehát ez a titka annak hogyan tudnak a srácok olyan gyorsan közlekedni vele?! Megvéve!
    2. Igazad van, van ugyan mana leeches gyűrűm, de maradt még be nem váltott küldetésből BM gemem. Megvéve!
    4. Ezt nem értettem pontosan csak azt láttam, hogy nő a sebzésem, ha használom. Köszönöm!
    5. A M. Shellel rendszeresen bekapcsol az End. cry is, és amúgy is utálom az előző marám óta. Marad összekötve, de azért köszönöm!
    6. Megnéztem. Fire kidobva, MPD nagyobb sebzést ad. Sőt közben a Hatredet felhúztam lvl 9-ig és jelenleg a GS sebzése 6100 DPS BM gemmel bekapcsolt aurával. Alig marad el a BM gem nélküli teljes állapottól (6382 DPS). Hálás köszönet érte!!!
    9. Megvéve!

    Nagyon sajnálom, hogy ilyen rövid volt a pályafutása a karidnak. Mi lesz a következő?
    Én eddig nem sok mapon voltam (talán olyan 8-10 félén), az általad említettre nem is emlékszem. Minden esetre a Grotto map (ha jól emlékszem) második részén van egy féreg ami piros gömböt lő ki. Na ő az én rémálmom. Kétszer mentem be úgy oda, hogy azt sem tudtam mitől haltam meg. Még ellenfelet sem láttam. Aztán rájöttem, hogy nem szabad megállni, futni kell egyfolytában. Gondolom fizikai sebzése van, mert 3K életet egyből leolvasztott a boszimról. Egy alkalommal a 6 fős csapatból csak én maradtam életben és 15 percig szaladgáltam körbe-körbe míg a totemjeim kivégezték. Hülyeség volt, mert nem dobott semmit.
    Jelenleg így állok, épp átszerkesztés előtt. Van 2 pontom amit nem osztottam el, így elég szabadon szerkeszthetem.
    Erre gondoltam átszerkeszteni. Így nyerek 3 pontot. Csak azt nem tudom, hogy érdemes-e felhasználni 2 pontot a Catalyse mellett? Dexem azért olyan sok, mert az elején raktam 1 pontot a +30 Dextre, aztán vettem meg az amuletet, a mana leeches gyűrűt (32 dex) és a sapkám is ad 23-at. Egyelőre nem veszem vissza a pontot (30 dex), mert szabadabban cserélhetek cuccot. 109-re mindenképp szükségem van a F. A. miatt.

Új hozzászólás Aktív témák