Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz lajos001 #835 üzenetére

    1. A leapSlam-et nem harcra írtam, hanem fast travelre, meg gyors helyezkedésre(azért is kell faster attack).Arra zseniális skill.
    2. Mindegy milyen skillt használsz átokra, az a lényeg hogy BM legyen hozzákötve. Lehet hogy marad 61 manád, de abból elcastolsz 1-et és kifújtál. Utána mit csinálsz? Vársz a manaregenre? Ezt te sem gondolod komolyan...van majd 5K hp-d(ha dobod az amut még több), észre sem veszed, ha folyamat castol-sz.
    4. AddedFire: Gain x% of Physical Damage as Extra Fire Damage. +sebzés.
    5. Azért vettem ketté, mert semmi értelme ekkora Armor értéknél CWDT-re kötni az EnduringCry-t. Szinte sosem proccolna. Manuálisan könnyebb az életed vele. Ha meg olyan sebzést kapsz, akkor meg megkapod a MolteShell armorját, és lezs egy kis plusz armorod.
    6. Igen, de megnézheted úgy is, hogy az AddedFire-t dobod ki. Ez rajtad álll, ki kell tapasztalnod, hogy kéynelmes, hogyan jobb.
    7. (6 to 10)% of Physical Attack Damage Leeched back as Life - innen, csak el kell olvasni. :U Nem sok angol kell a játékhoz...
    8. Igen.
    9. Hatreddel jobban jár az ember. A FA+Multistrike már így is elég durva.

    Am jöhetne egy skillfa, kíváncsi vagyok rá...(a dexet kicsit sokallom... :U )

    A FreezePulserem közben reeep, Jungle Valley boss nem vicc...Oda többet semmilyen karakterrel nem megyek be :DDD Kb. 4sec-et éltem ;]

Új hozzászólás Aktív témák