Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    Topikgazda

    négy map után most már tuti, hogy erősen csökkentették a drop mennyiségét a korábbiakhoz képest. Először azt hittem, csak véletlen, de nem. Elreon küldetései miatt hagyományosan minden max. 6 helyet foglaló kék cuccot is összeszedtem a pályákon hogy meglegyen a napi 32 Alt és általában a hat portál éppen csak elég volt arra, hogy mindent elvigyek, a nagyobb darabok néha így is ott maradtak.

    Most max. három portálból megcsináltam mindegyik mapot, pedig mindent felszedtem, ami nem fehér volt, még a craftolható fehér judgement staffokat, occultist vestmenteket is. A narancs bossok is rendszeresen alig dobnak valamit, volt már, hogy össz-vissz két kék esett, sőt olyan sárga láda is, amiből 1 (egy) db fehér és egy tekercs. Korábban az azonosító tekercsből is mindig kifogytam, most van vagy hatvan fölöslegem.

    Érdekes módon úgy látom, a sárga drop nem csökkent, de ez főleg a warband-os csapatoknak köszönhető, azokból elég szépen potyog.

    (Mielőtt valaki felveti: nincs lvl elmaradás, 70-es karakterrel 68-as mapokat csináltam, meg Kaom három pályáját.)

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák