Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9360

    aktív tag

    Üdv!
    A "milyen tv-t vegyek" topikban már ugyan általánosságban kérdeztem, de a konkrétumokat inkább itt kérdezném:
    Ismerősök Panasonic plazma tulajként +1, akinek a tönkrement plazmája helyett LCD van, de az is Pana, egyértelműen ajánlották a Panát.
    Távolság: kb. 4,3 m, alapvetően nem hiszem, hogy 55"-nál többet ki akarnék fizetni, azaz 200-300k közötti sávot nézem.
    Tartalom: T-Home-os IPTV-n sport, természetfilmek, néha filmek; külső forrásról filmek (egyelőre nem HD, mert a crt tv-hez nem volt lényeges, de ezután mindenképp), sorozatok (szintén majd hd).
    Kapcsolódás: a notebookkal vezetékesen állandóra nem tudom kötni, egy-egy alkalommal megoldható, de inkább HDD, média lejátszón (WD) keresztül vagy közvetlenül a TV-hez csatlakoztatva.
    Szeretném a hangot kitenni a hifire, amin analóg DIN csatlakozó van, szóval, ha jól gondolom, akkor kompozit kimenetre is szükségem van (vagy még egy eszközre (D/A átalakító, de azt jobb lenne elkerülni szerintem, de ha valaki azt mondja, hogy jobb lenne, akkor meggyőzhető vagyok :) )
    A TV-t nappal is és éjjel is néznék
    Jó lenne, ha ez a T-Home IPTV esetén egyébként működő lehetőség, hogy HDD-re tudjon műsort felvenni, akár időzítve. Mintha olvastam volna ilyet itt...
    Főként Sonykat néztem, androidosokat (ez mondjuk nem szempont, csak nekik most ilyen van), esetleg LG-t, Samsungot.
    Miért érné meg a Panasonic a fentieket figyelembevéve szerintetek?
    +1: az 5 éves gari vajon innen véve is megkapható?
    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák