Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feketelaszlo

    senior tag

    válasz mobal #3016 üzenetére

    Támadásra: Supportra Lúcio vagy Zenyatta, Mercynek nem kedvez a sikátoros környezet - ezért amúgy Pharah sem feltétlen jó ide, de rajta kívűl talán az összes attack karatkerrel lehet érvényesülni, ha körbe tudnak menni. Néha lehet rajta Reinhardtal támadni, de ha sok távollövő karaktere van az ellennek, akkor inkább Winston, Díva esetleg Zarya - Roadhog inkább védekezésre. Sniper elvileg lövöldözhetne a felső kijáratból vagy az erkélyről, de én nem találtam eddig túl sikeresnek. Mei vagy Junkrat is jól jöhet.
    Védekezésre: Mivel sok kapu és beálló van, valamint messze van a spawn point feltétlen ajánlott egy Symmetra (a végén már nem kell), healernek szintén Lúcio vagy Zenyatta. Bastion az A pontig felesleges, de tán még a második részen is, de a végén jól jöhet. Hanzo ezerrel tolhatja az ultiját, itt érdemes választani, de Widowmaker is kiválthatja, ha jól játszanak vele. Torbjörnnek talán nem ez a pálya fekszik legjobban, nehéz meglepő helyekre rakni a turretet. Tanknak Winston kivételével szerintem mindegyik működhet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák