Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bonasera

    tag

    válasz Marsy51 #7718 üzenetére

    Szia Marsy!

    Ez nagyon jó hír!!! :C :C Biztos kipróbálom akkor! :DD

    [OFF]Kolly!

    Biztos én vagyok túl naív, bár már 17 éve vagyok a kereskedelemben, /és kissé elfogult vagyok a műkörmös szakma iránt/, hogy úgy gondolod "fogalmam nincs" arról, milyen kreatívak az emberek..... de azért én sajnos találkozom nap, mint nap olyannal aki ezt cáfolja, pl a "hétköznapi" vásárló elvárja az üzletünkben, hogy 5 perc alatt mondjuk el hogyan kell műkörmöt készíteni... /amit fél évig, heti 3 alkalommal tanítanak az iskolában/, de azért tényleg igazad lehet, mert a kreativitás gondolata bennük van, csak utána hoznák vissza az anyagokat, gépeket, hogy nekik még sem sikerült körmöt csinálni, vegyük vissza, sőt a nem megfelelő használattól, még egy kis gombát is összeszedtek....
    Inkább mi ezeket a kellemetlenségeket elszeretnénk kerülni, de annak viszont nagyon örülök, hogy a kegészítésben megoldható a beállítás, így mindenki az igényeinek megfelelően tudja alkalmazni a shopjában.[/OFF]

  • vakondka

    őstag

    válasz Marsy51 #7718 üzenetére

    Én is utálok dokumentációt írni :D így lassan bővülnek a bővítmények... :U
    (kb 20-30 bővítményt írok mire egy felkerül a site-ra...)
    El is kezdtem az Oscommerce SEO menüpontot, meg az ultimate seo urls leírást, ami fent is van...csak még nem jutottam el odáig hogy be is fejezzem...de ami késik nem múlik.

    Viszont a magyar nyelv szekció jelentős változáson ment keresztül, ugyanis fent van az új RC2.2a csomag kompletten a hozzávaló magyar nyelvvel, hogy ne kelljen fájlokat bemásolgatni a helyére...itt minden nyelvi fájl a helyén van...remélem :D
    ...csak hogy hozzon valamit a mikulás :)

    https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

Új hozzászólás Aktív témák