Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marsy51

    aktív tag

    Sziasztok!

    Újjabb kérdéseim vannak. :(((
    Ki tudja megmondani, hogya hogy lehet az admin fejlécében az osCommerce logót lecerélni a saját logómra. Az admin/header.php -ben a ascommerce.png-t kicsréltem a sajátra és az admin/image/-be betettem a saját logót az admint megnyitva még mindig az OSC log van fenn. A kép tulajdonságinál megnézve az én logom nevét adja. Hogy is van ez. :((
    Ugyanezt eljátszotta velem a számla és a szállító lista logója is ott a store_logo.png-t cseréltem a sajátra és mégis az OSC logóját látom. :W Ezek valahol fixen be vannak égetve valahová?

    Más.
    Minden ékezetes karakterem jó, csak ha a rendszer e-mailt küld a felhasználónak akkor a Tárgy és a Címzett mezőben az ékezetes karakterek helyett pl. ilyenek jelennek meg:
    Webáruház megrendelĂ©s ez a tárgy mező. Akkor is rosszak itt az ékezetes karakterek amikor az Ajánlja a lapunkat-ból ír valaki és az admin oldalról elküldött e-mailek és Hírlevelekben is ilyenek a karakterek. Az admin oldalon az e-mail és Hírlevél küldés az alap és nem WYSWYG editoros.
    Valakinek 5let?

    DiabloCorsa!
    Köszi az 5letet a több árúház megoldásról. Bevált! :C Az Fckeditort még nem próbáltam.
    Mára ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Marsy51 ("The truth is out there") osCommerce - Magyarország http://www.oscommerce-extra.hu

Új hozzászólás Aktív témák