Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DiabloCorsa

    őstag

    válasz Marsy51 #4011 üzenetére

    Korábban már írtam, hogy a levélküldés az alap verzióban nem jó. A probléma, mely sok helyről érkező leveleknél fenn áll, hogy a levélnek teljes weboldalnak kell lennie, melynek fejében megadjuk a karakkódolást. Ha ez nincs, akkor a levél az érkező helyen esetleg nem olvasható, profibb levelező programmok tudnak hozzá karaktert kódolást felkínálni és a megfelelő kiválasztásával olvashatóvá válik a levél.

    EZT a problémát lehet metgodani az FCK editorral küldöt levéllel, melyen a levélíráskor a teljes weboldalt módot kell választani.

    Ezen a problémán a WS.. sem segít, az sem tud teljes oldalt készíteni. Bele írható talán html nézetben a charset=iso-8859-2 vagy charset=utf-8 .

    Tudsz a WYSWYG editoroddal egymás alá írni sorokat, kihagyás nélkül???

    Az enyém, melynek képkezelés kiváló, csak a <p>, </p> parancsot használja, ezért <br> új sor nem működik, tehát nem lehet vele normálisan írni.

    Az oscommerce logó cserénél anno én is gondban voltam, a régit töröld le!!! Aztán a géped hátértárát is törlöld!!!! ( Cache ha Mozilla )

    Számla nyomtáshoz ajánlom a pdf kiegészítést mert a böngésző programok közül csak a Firefox nyomtat normálisan. Pdf-el mindekinek azonos A4 széles lesz a számla.

    Ha nálam rendelsz valamit (próbának), a rendelések visszakeresésénél tudsz magadnak pdf számlát nyomtani. Azt lehet nyomtani admin oldalról is. A nyomtatott számlát sorszámozni is lehet!!!!!!!

    Diablo. Ha gumira van szükséged ...

  • Belba

    őstag

    válasz Marsy51 #4011 üzenetére

    Szia Marsy51!

    Az Admin oldalon díszelgő oscommerce-logót úgy tudod egyszerűen lecserélni, hogy :
    - készíts a saját logódból egy 204x50 pixel méretű GIF-et.
    - nevezd át oscommerce.gif névre
    - tedd be a shop/admin/images/ könyvtárba (itt felülírja az eredeti oscommerce-logót a sajátod)

    ENNYI!.

    (Majdnem mindegyik kép-fájl vagy a shop/images vagy a shop/admin/images könyvtárban van, attól függően, hogy hol működik.)

    Nem tudom, nálad hogyan lehetnek PNG kiterjesztésű képfájlok?!
    Nálam alapból csak GIF volt, egyetlen 1 db PNG-t sem találtam idáig...
    :(

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák