Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bonasera

    tag

    válasz Belba #2449 üzenetére

    Szia Belba!

    Én sajnos jártam már úgy mint most te, nálam is, totálisan tükörképként másolta le a weblapom. Annyira sem vette az illető a fáradságot, hogy bárminemű saját gondolatú szavakat írjon.A képeket amik a lakásomban készültek a gépekről /amiknek én vagyok magyarországon a kizárólagos forgalmazójuk / volt bátorsága azt hazudni, hogy a képeket a gyártócégtől kapta/. Erre aztán baromira bepipultam és felhívtam egy jogvédő irodát. Sajnos nem sok jóval bíztattak, perre lehet vinni a dolgot, /de megéri?/ . Nálunk erre a megoldás még gyerekcipőben jár... Akkor azt tanácsolták vegyem fel a kapcsolatot a weblap tulajdonosával és mondjam azt, hogy beperelem őket, mert azt hiszik a vásárlók, hogy egy ugyanazon cég vagyunk/ vásárlók jóhiszemű megtévesztése/, és a weboldalon szereplő képekért és szövegekért is beperelhetem, mert szerzői jogaimat sértette meg. A végeredmény az lett, hogy jó pár hetes huza-vona után ''kicsit'' átalakította a weblapját, a gépeket továbbra is árulja, sőt annyira pofátlan, hogy hozzám küldi bemutatóra, kipróbálásra az embereket, nálam megnézhetik, az én időm menjen, ne az övé és ő majd az én áram alatti árat kínálja az illetőnek ha vásárolni akar /áfa nélküli árat/. Tudok pár emberről aki tőle vett gépet, de ezen túl tettem már magam, meg azért én elég zárt körben mozgok, ismert ember vagyok a szakmában, nagy a bizadalom felém,mint egy senkihez. Ja és van egy másik storym is, amikor átalakítottam az üzletem egyrészét nagykerré, ennek híre ment, egyből gyorsan ugyan olyan domain nevet regisztrált valaki, mint az enyém, csak kötőjellel /szintén szakmabeli/. Csak annyit tudok neked mondani vedd fel velük a kapcsolatot és tedd őket helyre, mondd hogy jogvédő irodához fordulsz, ha 24 órán belül nem változtatnak a weblap kinézetén, szerzői jogok megsértése miatt. Sajna mást nem tehetsz! Pofátlan világban élünk! :F

    üdv:
    Bonasera

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák