Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz brd #8644 üzenetére

    Üdv a klubban.
    Nekem mióta használom (9.0x) már legalább 10 kedvenc fícsörömet ölték meg, amiből kb. a fele visszaállítható, a többi megsemmisült.
    1: régi billentyűparancsok (visszaállítható)
    2: gombok húzogatása shift nélkül (maradandó)
    3: jobbklikkes almenü az eszköztárakon (visszaállítható)
    4: középsőklikk az eszköztárakra helyezett gombokon (maradandó)
    5: betöltésjelző szín helyett pötty (másik skinnel visszaállítható)
    6: navigációs mód (mikor még nem töltötte újra az oldalt visszalépésnél) (visszaállítható)
    7: detach window (maradandó)
    Jutott a 10.5-re is:
    8: (bár ezt nem használtam gyakran, éppen ezért zavar picit): új widgetmotor: Nem szeretem mikor ilyen apró kis izék telegányolják a registryt és úgy alapból az vinyómon mappákat hoznak létre különböző helyeken. Az volt benne a jó, hogy éppen kellett egy vonalzó, telepítettem 2 másodperc alatt és ott pihent a Widgets menüben, majd ha nem kellett tovább, akkor repült, nem hagyott szemetet maga után.
    +1: Pin tab: Azért a Chrome majmolásnak is van egy határa. Miért nem volt jó a Lock Tab elnevezés? Most meg még az ikont is kicserélik?

    Ezek jutottak most hirtelen eszembe. Jó lenne tudni amúgy, hogy melyik ötlet mely dolgozóktól jött. Aztán mivel Operáék úgyis szeretik az ilyen-olyan vetélkedőket és szavazásokat írnék is egyet a wishlistre. Minden verzióváltáskor a felhasználók szavaznak. Aki a legtöbb negatív szavazatot kapja az általa javasolt funkciók ismeretében az repül a cégtől. :DDD

    A legdühítőbb, hogy még mindig túl jó ahhoz, hogy megváljak tőle. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák