Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cholard

    tag

    Üdv mindenkinek - újra segítséget kérek. Beállítottam a gmailos postafiókomat IMAP-al. Egyelőre nem nagyon értek hozzá (van egy olyan érzésem, hogy nem is nagyon van mit, mert "mappákat" azaz nézeteket hozhatok létre, és amit állítok a kliensben, azaz az Operában, az a szerveren is "állítódik" azaz törlés olvasás stb...).
    Gmailban engedélyeztem természetesen az IMAP-ot. Az Opera letöltötte a mailokat, hurrá, de lenne pár kérdésem (ezek alapján rájönnék a korábban feltett mappákkal kapcsolatos kérdéseimre is):
    -ha letörlöm a leveleket a végleges törléssel, az Opera újraindítása után újra letölti őket a szerverről, azaz megmaradnak a gmail szerverén... hogyhogy? nem kellene törlődniük?
    -hogyan tudok olyan szűrőt csinálni, hogy egy adott partnercsoport tagjaitól kapott mailok egy adott mappába érkezzenek?

    Előre is köszönöm a segítséget, és elnézést, ha túl alapvető dolgokat kérdezek, de próbáltam utánaolvasni, viszont nem kaptam választ a kérdéseimre...
    Itt viszont mégiscsak megfordulnak hozzáértők. Szóval köszönet minden támogatásért!

    "A világegyetem két leggyakoribb eleme: a hidrogén és a hülyeség..."

Új hozzászólás Aktív témák