Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Penge_4 #6258 üzenetére

    Teljesen érthető a magyarázat, köszi! :R
    Néha azért éppen jól jön, hogy formázással együtt másolja ki a szöveget, pl. amikor épp az a cél, hogy képekkel és hivatkozásokkal együtt tudjak lementeni pl. egy oldaltartalmat (sokszor van ilyen).
    Most az autocopy.js fájlt bemásoltam az általam létrehozott userjs mappába, és be is állítottam a Beállítások - Haladó - Tartalom - "JavaScript beállítások" menüpontban az elérési útját, engedélyezve is van (Javascript engedélyezése előtt ott a pipa - meg a többi előtt is), mégse csinál semmit. Hmm, mi lehet az oka? Pedig állítottam már be korábban pl. Neptunhoz userjs-t (hogy normálisan működjön a Neptun Opera alatt is, valaki megcsinálta az ehhez tartozó js-t is), pontosan ezzel a módszerrel csináltam, akkor működött, ez viszont nem akarja az igazságot. :F

    Egyébként én is furcsálltam ezt a címsor-dolgot, amit a többi népszerű böngészőben már mind megoldottak, nem tudom, miért tökölnek ennyit egy ilyen programozási szempontból is halál egyszerű dologgal. :(
    Pont ugyanez vonatkozik a plain text vs. rich text választhatóság kialakítására is, egy jobb programozónak ez nem kerül túl sok idejébe, szóval ennek a magyarázata is érthetetlen számomra...

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák