Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoaryFox

    Topikgazda

    Na, sh*t happening: ma el akartam ugorni boltba, ülök be az autóba, indítom és "Jéééézusom" felkiáltással konstatálom, hogy nincs gyújtás az egyik hengerben, ergó nem megy, remeg az autó, alig van ereje. Kínai BT-s kütyüt OBD-re, Torque Pro izzít, mit mutat. "Igniton Coil...". Na, frankó, trafósor. Egyben cserélendő :(((
    Még szerencse, hogy délután 4-kor mentem, így a szobatársam elkísért a szerelőig másik kocsival. Hát, az az 5 perc, amíg odaértük, a legrosszabb volt számomra. Nagyon sajnáltam szegény autót így betegen :O
    No, szerelőhöz be, munkafelvétel. Mi a baj, mondom nincs gyújtás az egyik hengernél. Ó, trafósor, 25-60ezer, holnap diagnosztizáljuk, és megmondjuk mi a baj, mennyi lesz.
    Mondjuk ahogy néztem, nem nagy truváj kicserélni, 4 csavar ki, 1 csati le, és mehet fel az új. Szóval remélem péntek délutánra kész lesz, mert koncertre megyek és drága volt a jegy ;]

    Még jó hogy ma jött meg a fizetésem hogyottrohadjonmegatrafóhogypontmostkellettnekiszétcsesződnieirgumburgum

    [ Szerkesztve ]

    Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák