Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palesztin994

    aktív tag

    válasz blakey #57623 üzenetére

    Q80T feketéje sajna tényleg szar. Voltam anno MM-ben, betettünk egy 4k hdr-t a 950-es sonyra meg a Q80T-re, hát nem akartam elhinni, hogy a Q80T milyen brutálisan alulmaradt kontrasztban, a fekete jóhogynem világított, így az egész kép sokkal fakóbb lett. Aztán végülis OLED-et vettem, de nekem is volt ilyen tapasztalat.

    [ Szerkesztve ]

  • wallace 234

    őstag

    válasz blakey #57623 üzenetére

    Kinek mi a jó! örülök, hogy te boldog vagy az oled tvddel! Én le írtam, hogy jártam. Arról nem tehetek, hogy egyes emberkék ezt zokon vették! Jah és az lg meg írta nekem is, hogyha beég akkor garanciába cserélik! Szóval ne írj hülyeséget, hogy nem cserélik, (szerintem senki se olyan elvetemült, hogy úgy használja mint a boltba, bár lehet te ilyen vagy.) miközben igen is cserélik! Gondolom mikor le írod, hogy szar a Q80T akkor lelki kielégülést élsz meg! Sose írtam senkinek, hogy sza@r az oled CX e! Még szerencse hogy vannak normális emberek, akik tudnak értelmesen meg vitatni egy technológiát!
    Q80T re már írták is, hogy a boltba látta milyen pocsék, nos ne feledjük, hogy otthoni és bolt közt van egy kis különbség! Ill azt is, hogy sajnos van panel lottó, ugye tudod mi az? Ha nem olvass utána! Így lehet, hogy amit látott nem olyan volt. Jaj elnézést ha bántotta a szemed, hogy azt írtam oled beég. Akkor le írom némelyik oled tv beéghet, de ha rendeltetésszerűen használva történik, LG cseréli! Aki meg direkt extrém módon, nyirja ki az oled tvt, az így járt!
    arn #57625

    Így van ahogy írod! Ha mindenbe jobb lenne bármelyik, technológia akkor már rég ki szorította volna! De mivel még egyik se hibátlan, így marad ez a cica harc! Míg nem jön az oroszlán!

Új hozzászólás Aktív témák