Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wallace 234

    őstag

    válasz FollowTheORI #54223 üzenetére

    Azt írtam, hogy a b9 től ami nekem van, jobb. Ha más írná ezt lehet én is kételkednék, hiszen az oled kiváló feketével rendelkezik, betekintési szöge szintén. B7 után látható a vissza esés, és családon belül, b7 et váltot a b9 és az első reakció az volt, hát ez nem olyan mint a b7. Színek se olyanok de persze használják, én meg a Q80T. Igen eléggé szubjektív kinek mi a jó! De ha gyengébb lenne a Q80T a b9 töl, feltűnt volna. Igen nem vagytok itt, így tényleg nehéz bizonyítani. Egy biztos nem ezt vártam a b9 töl. De lehet, hogy a B9 sla gyengébb lehet a korábbi B9 töl már erre is gondoltam. Mert oled azért oled, jön egy Q80 amire azt mondom ez igen, azért ez mindent elmond. Felhasználó hiba? Hát ki próbáltam sok mindent, ajánlott be állításokat is! De egyszerűen erőtlen a B9! De mint írtam lehet, hogy az enyém ilyen! Míg másnak nincs ilyen jellegű probléma! Ízlés ha egy oled képe el ragadja az embert, nem akar mást én se akartam mást! De amikor ki ábránditó amit látsz, nem hiszem, hogy te vagy bárki más elgondolkodik, valami nem stimmel!

Új hozzászólás Aktív témák