Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gV

    őstag

    válasz kwzatz #43088 üzenetére

    én is megtehetném csak kellene már végre olyan oled ami találkozik az elvárásaimmal:
    27", sík, 4k, hdr1000, 2 csipogó (oké a 60hz, nuku vrr). 2018-ban átmeneti megoldásnak vett 27", sík, 1080p, hdr400, 2 csipogós 60hz-es VA addig is jól szolgál.

  • Quadgame94

    őstag

    válasz kwzatz #43088 üzenetére

    Sajnálom ha triggerelt a kommentem. Látom a sztereotipiákon nem sikerült túl lépni: Nem keverem össze, csak problémád adódik a megértéssel. Azt mondtam, hogy kegyetlen vicces, amikor valaki az 500 ezres tévén csak ipari hulladékokat néz, és közben igényességről beszél.

    ipari hulladék jelző megint szubjektív. Billy Wilder féle 70 éves filmeket kéne néznie rajta? :D Akkor már indokolva lenne a miniLED/OLED? Ez a "csak" megint annyira sztereotipikus. És megint totál irreleváns ahhoz amit írtam, de az írásod 95 százaléka az.

    Az viszont, hogy az IPS "nyomi és igénytelen", az teljesen objektív dolog, és az Univerzum megmásíthatatlan alapigazsága

    Pontosan. Az IPS egy miniLED-hez gagyi és nyomi. Ez univerzálisan igaz. Persze a szóhasználatom nem a legmegfelelőbb ezért elnézést is kérek. Legyen csak inkább rosszabb. Sokkal. Mennyivel? Azt döntse el mindenki.

    Valamivel, megtehetném, hogy megveszem, de IPS-t veszek, mert számomra "nem 2-300k-val szebb", és ostobaságnak érezném az OLED választást pl. az IPS választás+a maradékot befektetem döntés helyett.

    Nem annyival drágább. miniLED már van 300K alatt is bőven. Amúgy bőven szebb annyival, bár ha 70 éves filmeket nézel rajta (hiszen ez a minőségi film) és neked a fekete az jó szürkének is akkor teljesen okés. Mások meg nézzék csak a 4K HDR filmjeiket. Nem tudják mi a jó!

Új hozzászólás Aktív témák