Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz KillerKollar #26297 üzenetére

    Ennyire nem egyszerű, de persze, valahol nálam is vannak határok. A 780 szopatás volt, de nem a presztízs, hanem a pénz miatt, a 980Ti már sokkal inkább vadász, vadász... kategóriás, mert akkor már lehetett tudni, hogy az NVIDIA ilyeneket csinál.
    Értem a presztízs megközelítést is, és jogosnak is tartom (annak ellenére, hogy személy szerint hidegen hagy), ugyanis ezeknek a termékeknek az árában van presztízs faktor, úgyhogy ha a pénzt begyűjtik, akkor tartsák is be ezt a fajta ígéretet. Az időtartam... na, az nagyon szubjektív. Az 1-1.5 éves elvárást én finoman szólva is rettenetesen naívnak tartom, de elég nehéz mondanom valamit szubjektívan helyette, amikor nem érdekel a dolog. Viszont ha szisztematikusan gondolkodunk, akkor egy teljes termékciklus jellemzően 20-22 hónap, és egy mid-cycle upgrade simán benne van a pakliban - tehát reálisan 10-11 hónapra számíthatsz, ha nem történik semmi rendkívüli.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák