Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Nine Sols teszt

    gp A horrorjátékairól elhíresült Red Candle Games műfajt váltott, és ezúttal egy Sekirót idéző akciójátékkal tért vissza.

  • RISC-V alaplap a Framework Laptop 13 notebookhoz

    ph A szabadon szerelhető, bővíthető noteszgépbe a DeepComputing jóvoltából kerülhet a nyílt platform.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Devid_81 #36987 üzenetére

    "Elobb utobb eljut a piac oda, hogy nem fog kelleni a VGA kartya a gamernek, max csak also/kozepkategoria."

    Hát igen, pont ez az én predikcióm is, legalábbis magam előtt ezt az utat látom, ahogy írtam is. Közben meg elég vicces, hogy egy gamer PC teljesítményével 180K-ért már PS5-öt kap az ember, amiből amúgy egy low-mid vga-t tudna venni.

    Gondoljatok bele, a 3xxx széria bejelentésekor hányan eladták a 2080ti kártyájukat, emlékszem ilyen 200K körül ment hardveraprón, na azok beszopták a lőcsöt akkor rendesen, nemhogy kártyát nem tudtak venni utána, de még (mint kiderült) jóval ár alatt is adták el. Most én tudnám a 2070S-t (msi gaming-x) ilyen 250 körül eladni... akkor leszek xarban, ha behal a kártya, nem tudom most mit vennék akkor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák