Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    Jol felkeltem fel otkor, meglattam az arakat es, hogy veheted, de nem tood mit kapsz, majd vissza is fekudtem.

    Kicsit kiabrandito, hogy nem tudjuk mit veszunk ha elorendelnenk. Mindneki adja el a jo kis Ti-ket, azt lehet, hogy RTX nelkul, a 2070 a kozeleben sincs.

    A Ti-k nalunk 1800AUD tol 2500AUD-ig terjedoen fognak erkezni.
    A jelenlegi arakkal onmagaban nincs baj. Ez a szeria skippelheto, az RTX lesz meg jobb is. A kovi csalad, majd lehet egy jobb alternativa. Tehat a kezedben a valasztas.
    Amivel baj van, az az, hogy ezek az arak lesznek a normalisak. Ha barki azt hiszi, hogy az AMD kijon valamivel ami esetleg egy szinvonalon lesz ezzel, vagy a kovi csaladdal, es ala fog arazni az teved.
    Ami tortenni fog az szimplan annyi, hogy a Ti azoknak lesz elerheto, akik eddig is megvettek a Titanokat. Legtobbunknek, marad az xx70-max xx80.

    Valszeg amugy jon majd meg egy nem kiherelt RTX kartya is 1500-2000$(US) hamarosan.

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák