Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillerKollar

    senior tag

    válasz #35434496 #12900 üzenetére

    Battlefield 4,Sniper Elite 3,Thief,Plants vs Zombies:Garden Warfare,ezek még csak amik kijöttek...plusz kb az összes Frostbite 3-as játék támogatni fogja,szóval úgy kb az összes next-gen játék amit az EA ad ki,mert szinte minden játékuk alatt az fog futni,márpedig az EA a legnagyobb kiadó,van egy pár címük...Hogy a többi játékról ne is beszéljek.Nem fikázom az NV-t,az előző 2 kátyám a Radeonok előtt NV volt,GTX 690 és GTX 590.És azelőtt is volt NV kártyám,többször is,SŐT volt olyan amikor annyira kiakadtam a sz*r AMD driverekre hogy úgy voltam vele hogy legközelebb tuti Nvidiát veszek,de az Nvidia a gusztustalan árazásával fölhúzott...Amikor kijött a GTX 690 senki nem akarta elhinni hogy kétszer annyi mint a 680,hiszem a 2 GPU-s megoldások mindig kicsit olcsóbbak voltak mint 2 kártyát venni az adott csúcskártyából,erre bejelentettek egy 1000 dolláros kártyát,de oké ez 2 GPU-s volt.Erre jött a Titán,single GPU Geforce kártya...1000 dollár...Aztán kijött a 780 meg a Ti azok még rendben voltak,erre kiadják a Titan Black-et,350 dollárral drágábban mint a Ti,ugyanaz a teljesítmény,annyi hogy kétszer több memória...Ami kb 4K-ban jelentett minimális többlet FPS-st,1080Pben ugyan annyit tudott mint a Ti...És akkor jött a Titan Z ami arcon csapása az egész hardveriparnak és mindenkinek...Értem én hogy high end és dual gpu de 2 éve a 690 nem volt az?Az is rohadt drága volt 1000 dollárért...és azelőtt az 590?És azelőtt a GTX 295?...Ezek is mind drágák voltak,de a Titan Z ugyan ezeknek a kártyáknak felel meg,Az adott legerősebb 1 GPU-s kártyából kettőt rápakoltak egy nyákra,kicsit csökkentett órajelekkel,sima léghűtéssel...3000 dollár!!!Titan Black SLI 2000 ami alapban túlárazott akármi...3 Titan blacket vagy 4 780 Ti-t vehetsz rajta!!!És ott a 295X ami fele annyi és még az is túl van árazva,de annak semmit nem csökkentettek az órajelén és alapban vízhűtéssel jött,így ott nem lehet panasz arra hogy a sz*r AMD referencia hűtés...És mivel a Titan Z csökkentett órajelű volt és nem vízhűtéssel jött ezért lassabb mint a 295X,kisebb a tuningpotenciálja és KÉTSZER annyiba kerül...Ennyit az Nvidiáról,ha az AMD tudna normális drivereket kiadni akkor ilyen árak mellet az Nvidiának már létjogosultsága se lenne a piacon,ideje volna hogy észhez térjenek.

Új hozzászólás Aktív témák