Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz anytime #10452 üzenetére

    1-2 hete van meg.

    igen, evekig AMD kartyaim voltak, de jellemzoen featureok miatt (eyefinityvel korabban kezdtek es sokkal jobban skalazodtak egy idoben 1600p felett). a 290x szinten kb 10-15%al gyorsabb lett volna egy normal 970nel (bar a G1en ott a gyari tuning szoval hibahatar kornyeke), de egyedul is 300Wot evett, CFben meg 800+W elvezetesehez teljesen at kellett volna terveznem a hazhutesem (500Wra optimalizaltam a rendszert), plusz tapot kellett volna cserelnem. tehat gyakorlatilag 980sli arban lett volna a 980slihez kepest egy elegge komplex konvektorom. nezegettem 290eket is, akcioban 70 korul nem lettek volna rosszak, csak az a baj hogy ami penz megmaradt volna 970hez kepest azt megint elvitte volna a blokk / (pumpa?) / (tap) haromsag.

    egyebkent sok idom a rendszert tesztelni nem volt, ugy nez ki surroundnak picit mas haklijai vannak mint az eyefinitynek, de ez is kiforrott rendszernek tunik.

    az utolso lokest kb a Far Cry 4 adta, nem ment a CF, eleve optimalizalasi bajai is voltak, es nem tudtam hova failbackelni mert 5760x1080 lowon is szaggatott. szoval egyedul mar a 7850 keves volt... aztan felvetettem ismerosnek, hogy lenne ket kartyam nyomott aron, ket nap mulva nem volt VGA a gepben:).

    viszont egyelore SLIt elnapoltam, meglepoen jol megy egy kartyaval is minden amit eddig neztem.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák