Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz lacus83 #11431 üzenetére

    "Nem kéne a Giga Nv kártyákat Nv topicban oldani R9 280 vagy épp 7950 vagy 7970 kártya tulajként fikázni."

    Az egész témához ennek mi köze?
    Kb. 3 havonta ha nem kevesebb időszakonként cserélem a vga-t, de ha szeretnéd tudni hogy miért használok Tahiti kártyát elmondom:
    38k-ért szereztem és beelőzöm a boltik 60-70K-s kártyák teljesítményét (GTX 960/R9 380), 1250Mhz-re húzva GTX 770 nyakát taposom. Jaa ,és Asus :)

    "Minőségi alkatrészekből beszélsz, fikázod a Gigát és Bs Giga lapot használsz.
    Most kezdjem el én is hogy az én Intel extreme lapom a te Gigabyte lapodhoz képest fapad és stabilitás minőség sehol"

    Nem tuningolok ezért egy B85-ös alaplap bőven kiszolgál és megsúgom neked hogy ebben a chipsetben az egyik legstabilabb,legminőségibb,legfelszereltebb alaplap a rev 1.1-es D3H.
    Gigabyte kártyák vagy alaplapok két különböző fogalom ,alaplapokban mindig is ott voltak, de vga terén már egy jó pár éve a béke segge alatt....

    Nem most kezdtem tudok bármire válaszolni szivesen ha vlmire kiváncsi vagy ,csak inkább privátban mert ez nagyon off... ;)

    :R

Új hozzászólás Aktív témák