Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pisti88+

    senior tag

    Jelen :DDD :DDD , megközdvén a postával ahol lassan már ujlenyomat alapján azonositják az embert :W ( szó szerint néztek hülyének mikor személyesen érdeklődtem a csomagom után, és mikor megmutattam a lakcím, és személy igazolványomat is kérkedtek hogy valóban az enyém e, amugy az ő elmondásuk szerint valamikor ma kézbesítve lett volna :U ) De mindez mellékes mert ittvan a "kis" dög a gépben :DD :DD ! Mire hazaértem már csak beletenni volt erőm, nomeg kicsit jáccadozni vele ;] , nagyon szépen huz, és bődületes az ereje( még az én szerény jelenlegi x2-es konfigomban is :B ) Lara nem hitte hiszi el hogy alacsony felbontásban erősebb lehet egy gts-nél de szerintem megeszi reggelire, most igy koraeste este felé nem volt kedvem szuttyogni 3dmarkokkal inkább az élvezetre tettm a hangsulyt! Első páciensem a Company of heroes volt, aminek a beépített benchmarkal csak nyomtam egy tesztet ;] , a maximális 214fps-t csak tetézte az átlag120fps ;) ( mindez a beépített teszter mérte adat) Játék alatt meg ugy ment mint az álom :)) ! Holnap kitesztelem a végét a kártyának, de egyépként a rivatuner mellet már ma este sem mentem el ;] , annyit előljáróban hogy ultra órajeleket viszi( kivéve a memória az 2000mhz-n marad azt nem bántom tovább)! Ja és Attis megy neked 1 piros pont! :R :R :R
    U.i: Köszi a csokikat és a bonbonokat kicsit megolvadtak a nagy út során, de fincsik voltak! :K :R

    [ Szerkesztve ]

    Pisti -(*_*)-™

Új hozzászólás Aktív témák