Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz mephi666 #49391 üzenetére

    LOL nem fogyis ;p Viszont igen, sárgaházas :/ Nem pszichiátrián találkoztunk hanem egy metálos helyen :P Igazság szerint csak tegnap jöttünk össze, bár már forrt a dolog a levegőben korábban is, és nem volt fucking. Viszont bazisokat beszéltünk és egymásra másztunk, mert végre egy csaj aki annyira tetszett hogy úgy gondolom hogy ő már megérdemel :P
    Amikor kicsit beivott akkor jött elő belőle, és egy közös ismerősünk is mondta a tényt, hogy mi helyzet. Dilis a csaj bazz :(
    Kb alig ivott, de tényleg kemény két pohár sört, és olyan szinten szétesett, darabokraesett mintha lenyomott volna 2 üveg vodkát. Már arra is gondoltam hogy mivel ketyós szegény, gyógyszert szed és bekombózott a cucc még ennyi piától is, vagy nem t'om. Komolyan már meg akartam kérdezni hogy tényleg elmebeteg-e, de az milyen dolog már? Inkább hagytam a fenébe az egészet.
    És elég nagy kár érte, mert olyan gyönyörűszép, és jófej is, hogy azóta is ő jár a fejemben. De dilis, bazz. :/

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Aktív témák