Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz tildy #33217 üzenetére

    én ezt már az első héten megmondtam: nem tanácsért jön ide ez a hibbant, hanem azért, hogy ütköztesse a saját baromságát velünk: minden ötletet sikeresen megmagyaráz, hogy miért nem, és ezzel alán még saját magát is meggyőzi, hogy nem ő balfasz, hisz meg tudta magyarázni, hogy miért nem tette meg amit meg kellett volna tenni. ez ilyen utólagos agymaszturbálás, hogy ne érezze magát egy tehetetlen pöcsnek.

    A vér nem válik VAZZE!™

  • #56474624

    törölt tag

    válasz tildy #33217 üzenetére

    Csend van, tehát győzött lezsoHAT. :P

    Az a baj, hogy ahogy így visszaolvasgattam, bátorság tekintetében az égvilágon semmit nem lépett előre. Azok a bizonyos első lépések (először megszólítani, ismerkedni, érzelmileg egymásra hangolódni) szerintem a nehezebbek (egy simán csak félénk ember számára). Ilyenkor már folynia kellene a dolgoknak a maguk medrében. Ami fix, hogy lezso kománk 4 hónapnyi ismeretség, sok beszélgetés után is fél intimebb magatartást viselni a lány felé, szerintem az az oka, hogy túl görcsösen idealizálta az elején, és ezt nem tudja elengedni, nem hagyja, hogy a valóságot megtapasztalja. Pedig ennyi idő után már ideje lett volna feloldódni a lány társaságában, de én ezt csak a lány felől látom, vagyis inkább a próbálkozást. Így járhat, aki már jó előre halálosan szerelmes.

    Ezért mondtam neki, hogy ne istennőt lásson benne, hanem hús-vér embert. Aki felé lehet közeledni szép lassan. És nem kell félni annyira a csalódástól sem. Ezt még novemberben leírta Goose is lezsonak, de tökfeleslegesen. :O

Aktív témák