Hirdetés

Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz #11527168 #43015 üzenetére

    és (#43016) orbano: Hát bevallom őszintén sose nyomtam csajozós dumát, és ha láttam rajta hogy bejövök neki akkor mindig összejött a dolog, bár lehet mondtam valami csajozósat csak most nem emlékszem mert magától ment, nem tudom, az ilyen betanult dolgok sosem tetszettek, úgyis elfelejtem meg az nem én vagyok én mindig kizárólag magam adom, úgyis kiderülne a turpisság.

    Mindig annyi, szia hogy vagy, ilyesmi.. és bejött eddig persze nem mindig, úgy vagyok vele hogy akinek ennél sokkal több kell annak úgyse én kellek, meg ő se nekem tököm akar bizonyítgatni ilyen vagyok és kész.

    Mindegy szal itt most láttam hogy tetszem neki, több másodpercig összenéztünk, ez mindig jelent valamit... jót.
    Pénteken megyünk megint oda, mitn vendégek, akkor lesz megint lehetőségem amíg a többiek elvannak bár az a baj pénteken ott sokan lesznek, nem tudom mire számítsak, az biztos hoyg nem fogok berúgni ebben jó vagyok.

    Én is arra gondoltam amúgy, hogy oltok felé párat este során, tök olyan mintha kínálná a lehetőséget, aztán ha minden sínen van, akkor hazafelé menet előtt elkérem a számát, azt ennyi meglátjuk mi lesz..

    Ezt mindig elfelejtem tőletek megkérdezni: mi van akkor, ha azt válaszolja (mindegy ki) hogy bocs, de van pasim...?

    Ez az egy amivel nem igazán tudtam néha mit kezdeni...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Aktív témák