Hirdetés

Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    srácok ugye volt a csaj
    múlthétfőn elmentünk bulizni és a buliba menet mondta, hogy jönne a csávója erre a csávót lerázattam vele egy olyan dumával, hogy jöhet ha lesz érettségije erre a csaj kinnmaradt, hogy megvárja... megvárta felhívott hogy elment valamerre én mondtam, hogy jöjjön bulizni csávóját otthagyta lejött bulizni egész este smároltunk fél órára elvesztettem osztálytársa mondta, hogy kb a bárcsak itt lennék kategóriába talált a csajra..

    azóta
    küldtem smst mivan vele stb sablon duma nekiáltunk dumálni aztán 24. én este felhívott 1 órán át majd skypeoltunk este 9-10 től reggel 7 ig a csaj mondta bárcsak ott lennék mellette stb meg, hogy a csávójával már rég szakítania kellett volna meg, hogy akkor mondja el nekem, hogy mi tetszik neki bennem ha majd 1 kiadosat dugaszoltunk.... mondta, hogy hiányoztam neki stb... de elvileg mégse lenne jó összejönnünk mert ugye hobbink különbözik nincs közös csak a kémia kb... én közben eldöntöttem mit akarok, de a csaj mondta szent este nem dobhatja ki a majmot... oké... erre tegnap küldök smst mi jót csinál erre a válasz: családozik
    mondom este lesz ?: sajna nem :-(
    hh? gergőéknél vagyok... > erre válaszoltam jah oké... vagyis nemoké erre a válasz krvára nemoké... erre írtam, hogy találkozzunk itt-ott és mi tartja vissza válasz nem jött reggel küldtem egy üres smst válasz nem jött haverommal felhívattam nem vette fel és azóta kivan nyomva... a csávó amúgy megütötte a csajt és a csaj kivan akadva, hogy már 3 hónapja rég szét kellett volna menniük... és most nem tudom mitévő legyek vagy mivan ... alapból nem is velem szilveszterezne, de a skypeos duma végére már hajlott a dologra most meg ? ??? ? ? :F :F :F :O :O

    nagyvonalakban ennyi :(

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Aktív témák