Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz LÁZ #490 üzenetére

    i5-6500 @3.3Ghz + 16GB RAM + GTX 1060 OC

    Nem tudom mit frissített mert semmi változást nem láttam. Viszont belefutottam egy másik hibába:
    - Egyfolytában azzal nyaggat hogy redeem-eljem a pre-order hajómat. De nem akarom mert már van egy böszmenet nagy 48 rakteres szuper-csillagrombolóm, amiben még van 2 szabad slot hogy warp-kapszulát is tudjak csinálni :DDD

    Mondjuk most éppen Zink-et keresek de nagyon. A rendszerben amiben kezdtem hegyekben állt, eladtam mindet kettővel odébb hogy legyen pénzem. Most meg fejleszteni nem tudok mert nincs egyik bolygón sem...

    Eddigi tapasztalatok:
    Az írt konfigon 17-60 (V-sync max) FPS-el fut. Kültéren 60, beltéren 40, de néha bezuhan illetve laggol is. De csak pár másodpercekre, szóval túl lehet élni.
    Maga a játék olyan érzést kelt bennem mint mikor páran fogtuk magunkat és úgy döntöttünk elsétálunk Pécsről Pestre, de se térképünk, se ötletünk miként is lehetne megvalósítani. Csak megyek jobbról balra és közben próbálok találni valami kis nyomot hogy mit is keresek :DDD
    Hajóm már van egy jó, a stukkerem is 9 slot-os és az összesben fejlesztés van. Az egyik idegen fajjal is 1000 éves cimborák lettünk és szórják rám a fejlesztéseket, ha találkozom velük az outpostokon.... Már tudok növényből warp-patront készíteni, így már nem leszek annyira elveszett... csak éppen a rendszer amiben vagyok teljesen kihalt és csak plutónium, meg vas van minden bolygóján. Szóval tudnék készíteni ha lenne miből :DDD Ki van ez találva ám.

    4 óra játék után még nem unom, csak rohadtul aludnom is kellene ;]

    Ja és eddig csak egyszer haltam meg, mikor gondoltam betámadok egy kalózrajt. Csak mikor lelőttem a hatodik hajót, jött másik nyolc és kilőtték a fegyvereimet. Na onnantól egyértelmű volt hogy nekem annyi. Az rohadtul zavar hogy pl a kalózokkal csak harcolni lehet, nincs olyan hogy meglógom előlük mert zavarnak minden csigánál gyorsabb hajtóművet.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák