Hirdetés

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy34

    kezdő

    válasz tl-x #57077 üzenetére

    Igen valóban nem erre való de mèg ez az MK 11 Ultimate sem amiről számomra ódákat zengtek. Nem! Nem csak a kinézete miatt persze legfőkèpp azért. Számomra az is baj hogy az MK X óta egyre inkább az egèsz gèmnek ilyen gagyi mobiljátèk feelingje van! Az összes új rèsz közül utoljára az Xbox360/PS3-as Mortal Kombat 9 volt minden szempontból ízig vèrig igazi Mortal Kombat mind feelingre mind hangulatban mind sztoriban magasan az volt a legjobb az összes közül. Szerintem a Switch tulajok akkor jártak volna a legjobban ha inkább azt a rèszt portolják teljes pompájában erre a gépre! :R

    Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

Új hozzászólás Aktív témák