Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vorosmarti

    senior tag

    válasz [Prolixus] #84 üzenetére

    Nyilván sok mindenben egyet tudok érteni (értsd: szemet tudok hunyni a hiányosságok felett), de az AI butaságát illetően egészen eltérő véleményem van. Ez egy 60 eurós játék, a fejlesztője és kiadója a világ legismertebb kiadóinak egyike. Illett volna rendesen megcsinálni, vagy ha már így alakult, kiadni rá egy javítást.

    A steam-es adatlapon az első videóban 1-2 másodpercig látható a vonat-os jelenet (01:22), és az más mint amit én láttam a játékban. Utólag tűnt fel. Mondjuk nekem nem volt harc, vélhetőleg az easy mód miatt.

    Saját kép...
    Eléggé árkád, bár mondjuk ez talán jobban zavart mint 1-2 bug.

    Ami a third party megoldásokat illeti, nyilván el lehet fogadni (Dark souls esetében direktx-re, egérre, multira MOD-ot használok), de itt fel sem merült, ráadásul nem is tudtam róla. Ebben a topic-ban olvastam először FAR-ról, és ahogy jeleztem, Vistaboy-hoz hasonlóan nekem is csak ablakban működik.

    Összességében inkább elvi az ellenállásom, ahogy már vagy 3x leírtam, maga a játék briliáns. Azért vagyok türelmes (értsd: NAÍV), és várom a javítást, mert éppen multiplayer-es időszakom van, és az teljesen leköt. Végig fogom tolni, cseppnyi kétségem sincs :)

Új hozzászólás Aktív témák