Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Moby #15599 üzenetére

    Pedig ezzel is lehetnél pont olyan kritikus, mint a FM-el kapcsolatban. (ott is és itt is jogos lenne) Mert olyan dolgok, mint hogy talentek, és a komplett resist rendszer nem működik megjelenéskor. Már az is legalja egy ARPG esetében. És ez csak a jéghegy csúcsa volt. Tisztán látszott, hogy hozzá nem értő emberek készítették. Meg is vetem magamat így utólag, hogy a beta alatt nem mélyedtem el jobban a mechanikákba, csak élveztem a játékot. Mert akkor lehet kiderültek volna a turpisságok, és meg sem veszem. Megjelenés után meg bíztam benne, hogy lesz endgame tartalom... Hiba volt mindkettő.

    ui.: Nem emlékszem már, 160 körüli órám lehetett benne. És egy SZAR. Borzasztóan megbántam, hogy fizettem érte. :(

    A Diablo széria az egyik legjobb kórkép, hogy hogyan is változott a gamint ipar az idők alatt.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák