Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    A következő féleképpen jártam. Januárig volt itthon egynapi használatos gép (konfig lentebb), ami ezután ki lett kötve és el lett téve.
    Ma elővettem, elindítotam, és a következő történik : A gép elindul, felpörög a táp, a CPU hűtő (a VGA-é nem) majd pár másodperc múlva leáll a gép :( Azután ismét elindul magától, fut pár másodpercig, majd ismét leáll. Kép semmikor sincs. Ha folyamatosan nyomva tartom a bekapcsoló gombot akkor villog a középső debug led, ám semmi jelentősége, ugyanis az MSI sehol sem adott magyarázatot a debug ledek jelentésére, vagyis semmivel sem vagyok bentebb :(
    Amit eddig próbáltam : Bios reset, nem segített. Memóriák kiszedése, 2×4GB RAMmmal start, az sem segített. Memóriák variálása : teljesség igénye nélkül rakosgattam eddig az sem segített.
    A gép január végén tökéletesen működőképes állapotban lett ledobozolva :( azóta csak állt, egy teljesen lezárt dobozban egy fűtött szobának a szekrénye mélyén. Mi történhetett?
    Kinek mi a tippje? (nekem is van, de nem akarom befolyásolni a véleményeket)

    A gép :
    MSI Z97 guard pro alaplap
    Core I3 4170
    2×4GB Kingston Hyper X Blue (+2db 2×4GB noname ram) (összesen 16GBval is jó volt)
    ASUS ROG STRIX GeForce GTX 960 2GB
    OCZ Agility 3 120GB SSD
    FSP Hexa+ 500W

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák