Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    Nekem is gondom támadt az új konfiggal, segítsetek légyszi!

    A gép: P5K Premium, C2D E8400, CM HyperTX, 4X1GB RAM, 8800GTX, 160GB Sata vinyó, 2db. DVD-RW, 3db. házventi és ami hajtja egy Coolink 500W-os táp. Egy P5B-E és C2D 6320(3GHz-en) volt a régi konfigban.

    Összeszereltem a gépet, alaplapi LED világít, okés, de amikor bekapcsoltam nem csippant egyet sem(általában szoktak a gépek) és egy szép fekete képernyő fogadott. Ventik pörögtek, világítottak is ,de semmi kép.

    Gondoltam sok lesz a tápnak, ezért kivettem 2GB RAM-ot és a házventiket lekötöttem. Újra bekapcs, de semmi. Azt tudni kell, hogy szerelés közben észrevettem, hogy a lapon van egy 24 pines tápcsatlakozó és külön egy 8-as. Nekem a tápon csak 24+4 van, de a lap leírása szerint elég a 24+4 is! A 8800GTX-nek meg 2X6 kell, ezt eddig is úgy csináltam, hogy az egyik a tápról jött, a másik meg átalakítóval és működött.

    A leírás szerint, ha 30 másodpercig nem csinál semmit a gép, akkor valami hiba van, hát ezt észrevettem. A tesztelők egy 400-as PSU-val a következő konfigot hajtották ezzel a lappal: Intel Pentium Extreme 3,73GHz, 4X512MB RAM, EAX1900XT, IDE vinyó, 2db. SATA vinyó, DVD-RW. Szerintem ez több áramot ehet alapon, mint az én konfigom nem?

    Szerintetek a tápom nem tud adni elég kakaót vagy mi lehet a gond? :F

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák