Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JNashville

    senior tag

    Sziasztok,

    az én gépem nem egy nem induló gép, viszont a probléma súlya miatt és mert nem találtam jobb topicot, ide írok. A teljes konfiguráció ott az adatlapomon, a lényeg, hogy egy Antec Fusion Remote házas összeállításról van szó, benne egy Asus lappal, ami minden korábbi gépemben hibátlanul működött, ebben a házban viszont indításnál elkezd füstölni az alaplapon Power SW/Reset SW kábelek környékén valami, nem durván, de látványosan. A gép ettől függetlenül indul, BIOS betölt, a Windows is indulna, de nyilván azt már nem vártam meg, hogy valami komolyabban károsodjon. A Reset SW kábel biztos nem lehet, a második próbálkozásnál azt kihúzva indítottam el a gépet, és így is fennállt a probléma.

    Annyit tudni kell a gépről, hogy eddig probléma nélkül használtam, viszont van egy LCD panele a front részén (HTPC ház), ezt most akartam kipróbálni. Ehhez viszont csatlakoztatnom kellett a fő tápcsatlakozóra egy hosszabbítót, amiből egy 3 pines kábel ágazik el, amit csatlakoztatni kell a ház egyik kábeléhez, hogy működjön a panel. Lehet, hogy ez okoz valahol zárlatot a gépben? Akkor meg miért ott füstöl, ahol?

    MARVEL AT HIS MIGHT!

Új hozzászólás Aktív témák