Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BearGOD

    tag

    Sziasztok!

    Ide is írok, hátha valaki vágja a dolgot és itt előbb olvassa!

    EP45 Extreme lapom 2 hete bemondta az unalmast.

    Tanácstalanul állok a dolog előtt. 2 hétig üzemelt egy E8200as társaságában, aztán egyik házból áttettem a végleges helyére, kapcsolom be és semmi. Folyamatos újraindulás, a poster-en felvillan az FF majd felvillannak a ledek az alaplapon és leáll)
    Még amikor ment frissítettem a biost F8ra, de utána is tökéletesen ment jópár napig még.
    Elvitettem haverhez szervizbe, azt mondta zárlat lehet a proci 12V-ján, mert amint lehúzza a proci 12V csatiját tökéletesen elindul a lap, semmi újraindulás.
    A procit letesztelte, azt mondja örüljek, hogy az tökéletes.
    Na most a lapon nem látok sehol nyomát zárlatnak. 12V azért már csinál egy kisebb elszíneződést legalább, vagy nem?
    Ha procit kiveszem és a 12Vot rádugom úgy, akkor is tökéletesen elindul. Egyedül a proci jelenlétében nem akarja. Olyan, mintha nem támogatná.

    Olvastam, hogy lehetséges, a bios visszaváltott gyári biosra, de nem tudom, az a bios támogatja-e ezt a processzort. (E8200-as mellé F4es biost ír, ami elvileg az alap gyári bios)

    Próbáltam már elem kikapása, sima cmos reset, jumperes reset, de semmi sajnos.
    Esetleg ötletek?

    üdvözlettel: Bear

Új hozzászólás Aktív témák