Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutuhawer

    őstag

    válasz odébbb #6007 üzenetére

    SZevasz, a kérdést feltette WASPzotya is, de a válasz ott volt. Nekem piros-kék-zöld és 3X piros tuning volt a bmw-ben, amivel meg voltam elégedve. efulaldás néha, precíz vezethetőség, stabil ugratás, jó tapadás, kevés megcsúszás. Belvárosban, ugratókon is benyomtam vele a nitrót mindig, lásd agostini és little italy pályákat. Nem a legerősebb motor a piros, de nem volt vele gondom. Most átalakítom a gépet, megnézem, lehet-e fejleszteni.
    sms boost. Bő egy évig ingyenesen mentem, és amikor elegem lett a nélkülözésből, havonta 1 sms-t küldtem 5X. Mindig jó volt, T-mobile-os sázmlás előfizetésem van. Az előfizetett összeg fölé teszi rá az emeltdíjas szolgáltatást, pontosan annyit, amennyit kell. A vásárlásnál beírom a telszámot, elidnul a zöld csík, küldöm a "szót" az X telefonszámra és kész is. Sose volt gondom
    szerk: valóban jó a lancia, tuningolom én is, és már meg is mutattam egy időt vele gray pointon ma reggel. Sok hibával, munka után 2:49 szerintem bizakodásra ad okot.

    [ Szerkesztve ]

    NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Új hozzászólás Aktív témák