Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 313313

    addikt

    válasz molnartibor #56731 üzenetére

    Pont hogy van olyan eset mikor vételezel, meg betáplálsz, ezt kell mérni, ha meg így mérnek, így számolnak el. Ez nálunk fel se merűl a cégnél, hogy rossz lenne, és változtatni kéne rajta. Nyilván vannak jogszabályok, amik alapján ez így lett kivitelezve...

    Részemről itt be is fejezem a témát, még annyi talán, beszéltem illetékessel is, és bruttós elszámolásra is jók a jelenleg felprogramozott smart órák, teljesen jó az a metódus, hogy írányonként aktuálisan mér, és pörgeti akár a két címet.

    Ha meg asszimetrikus visszatáplálásnál az eredőt mérné, akkor lenne olyan, hogy vételezel is, és visszatáplálsz is, mégse mozdul egy számláló sem, ez pontatlan. Mert ha fázisra lebontod van amelyiken vételezel, van amelyiken visszatáplálsz. Értem én, higy ez így rossz, meg fogyasztónak káros, de ha máshigy csinálná nem lenne hiteles a mérés. (Aztán holnap meg hoznak jogszabályt és lehet átprogramozni azbösszes mérőt...)

    Teljesítmény díjat tutti bevezeti, mert erőlteti a Smart mérőt, 30-ig kapott a cég haladékot, hogy felrakjon valami 200.000 villanyórát.

    HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

Új hozzászólás Aktív témák