Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kcsa

    veterán

    válasz Strezi #60256 üzenetére

    A mostani pályázatos csomagom van: 5.x kwp, 5kw, 10kwh.

    Solax, a kivitelező azzal fogadott, hogy elsők között van ilyen setupom az országban (ezen gyártó ezen termékeivel), szóval majd érdeklik a tapasztalataim. Ó igen, imádok bétatesztelő lenni :D

    Nem annyira plug-and-play a cucc mint azt gondoltam, kicsit kellett állítgatni ezt-azt, hogy normálisan működjön akkuüzem, ezt persze nem segíti az sem, hogy a felhős adatok kábé 5 percenként frissülnek, ráadásul tegnapelőtt-tegnap közepesen volt napos idő is, otthon se voltam, távolról matattam csak, szóval oda kellett figyelnem hogy mikor milyen adatot látok.

    Forgalmazó szerintem még kábé most tanulgatja, de még a kézikönyvben foglaltak is egy-két menüponttal eltérnek az eszköztől, van pár mondat amit nem igazán értek (gondolom kínairól fordítva angolra) szóval van egy kicsi kínai íze a dolognak, de tegnap délutántól úgy sejtem teljes értékűen működik: egész éjszakát lehozta kényelmesen akkuról, a mi feladatunk most már az lesz, hogy a nagyfogyasztókat át kell ütemezni nappalra, ez ügyben azért rendesen meg kell harcolnom a feleségemmel is...

Új hozzászólás Aktív témák