Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    Üdv, kértem egy árajánlatot 6.8 As rendszerre ahol az inverter későbbi bővítést is el bír (10-re)

    JinkoSolar Tiger 400W monokristályos napelem modul (vágottc ellás, 9 busbaros, TR cella technológia)

    Solplanet ASW10K-LT-G2 (3P, 2 MPPT, Wifi)
    450 +áfa

    Vagy

    HUAWEI SUN2000-10KTL-M1 inverter (2MPPT), beépített Wifi, 10 év garancia.
    650+ Áfa

    Jobb lenne a Huawei (mert később akku is mehet rá) viszont idén le kéne tudni az 50% támogatás miatt és a Solplanet re mondták hogy az biztos meglesz.

    Cakk plakk ügyintézéssel 3.3 M a Sol planet -el
    3.5 a Huawei el.

    Amennyire utána olvastam itt a jinko panel jó, a Huawei nyilván a Sol inverter meg 2 vonal beli kínai cucc

    A vissza olvasott árak szerint ennek az egésznek inkább 2.6-8 körul kéne lennie talán.

    Viszont az árak el szálltak az állam fizeti a felét és gyak. örülök ha találok bárkit aki idén fel teszi. A 6 tagú család magában nagyobb családi házban 4500 körül fogyaszt erre jön egy otthon töltött e autó 2000 el. Evi 7000 körül állunk meg.
    Nem vágok eret ha a végén fizetős lesz néha a hónap de tudni szeretném jó ár e ez.
    Szegedi cég ajánlotta kérek még 2-3 ajánlatot. Volt aki kapásból azt írta vissza hogy idenre már nem vállal...

    Meg azon agyaltam hogy ha nem is akku kivezetésest de kerek jobb inverterre kieg ajánlatot.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák