Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zizi123

    senior tag

    válasz Mr Paris #20733 üzenetére

    En pont igy jartam. Amig nem volt napelemem, addig volt villanyszamlam.
    Mostmar van napelem, es az MVM sz@r halozata miatt van villanyszamlam, hitelem, es vehetem ujra az eszkozeimet is.
    Utolag bevallottak, hogy hibaztak, es nem szabadott volna kiadni az engedelyt!!!!
    Ok hibaztak, es en szivok!!!
    Amikor pedig arrol volna szo, hogy akkor talan a karomert, es az elmaradt termelesemert karpotolni kellene, akkor pedig elhajtanak, hogy szo sem lehet rola.
    Gusztustalan fereg nepseg.
    1.5ev levelezgetes, panasztetel utan, amikor kiderult, hogy az O hibajukbol van ez az allapot, akkor azt mondtak, hogy jelentsem be karesemenyre a tonkrement dolgaimat. Mondtam nekik, hogy bejelenthetem, de a biztositojuk nem fog fizetni, mert nem tortent tularam, vagy villamcsapas.
    Erre mondtak, hogy jelentsem be, nem fogjak vizsgalni, hogy tenyleg igy volt-e. Most tonkrement a TVm, kifizettem 1 szakszerviznek 8eFt-ot a bevizsgalasert, es leadtam karesemenyre. 2 nap mulva mint a sz@rt ugy vagtak vissza, hogy sajnaljak, de nem tortent a halozatukban olyan hiba, ami ezt eredmenyezte, igy nem jogos az igenyem.
    Bar a szakszerviz azt irta, hogy vagy tularam, vagy a tartos tulfeszultseg miatt tortent a meghibasodas...
    Amerikaban ezt nem mernek megcsinalni, mert olyan per lenne belole, hogy a vegen annyit kellene fizetniuk, hogy a Sony gyarat megvehetnem belole, nem csak 1 masik TVt :D

Új hozzászólás Aktív témák