Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz asdf_ #1412 üzenetére

    Mondjuk azt nem vágom most melyik kiírás vonatkozik rám, mert a legújabb március 04-ben is a decembertől beadottakat írják.
    Az újban már a sima napelemre 2,9 millát adnak, nekem 2,6 körüli volt az akkori beadott végösszegem.

    A felületen meg nem tudom elfogadni a Támogatói okiratot:

    Az igénymódosítást elkezdtem, de nem enged semmit átírni, olyan mintha nem is lehetne, mondom módosítok mérföldköveket....

    Bár a pályázati kiírásban a megadott mérföldkövektől függetlenül szépen leírják mire mennyi a határidő...

    4.2 A PROJEKT BEFEJEZÉSE
    Kedvezményezettnek a támogatott beruházást:
     az (1) tevékenység (csak napelem telepítése) esetén a Támogatói Okirat hatályba lépésétől számított 20 hónapon,
     a (2) tevékenység esetén a Támogatói Okirat hatályba lépésétől számított 26 hónapon
    belül, de legkésőbb 2026. év június hónap 30. napjáig meg kell valósítania.
    A Támogatói Okirat közlési időpontjának a pályázati portálon küldött üzenethez kapcsolódó
    dokumentum megnyitásáról automatikusan generált visszaigazolást kell tekinteni. Ha a Támogatói Okirat pályázati portálon keresztül történő átvételének visszaigazolása a küldés napját
    követő 3 napon belül nem történik meg, a dokumentumot az ellenkező bizonyításig kézbesítettnek kell tekinteni.

    Ügyfélszolgálat elérhetetlen...

    Vakon futunk majd az úton :DD

    joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

Új hozzászólás Aktív témák