Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Sziasztok!

    A következő ügyben szeretném kikérni egy hozzáértő véleményét és nagyon megköszönném, ha minél gyorsabban jönne a válasz, mert elvileg holnap délelőttre kéne. :) Bocsánat, nem akarok pofátlan lenni, de tényleg sürgős lenne a dolog.

    Na szóval a lényeg az, hogy Tweet Surf csomagra fizettem elő 2 éve, most járt le a hűségidő. Alapvetően nem voltam elégedett a csomaggal, így gondolkodóba estem, hogy átmenjek a T-hez, ott láttam most jobb ajánlatokat a neten. Be is mentem az egyik Vodafone üzletbe, hogy lemondjam a csomagot, de ott tájékoztattak arról, hogy a két év alatt én kiemelt kategóriás ügyfél lettem, jogosult vagyok nem publikus kedvezményekre, továbbá ajánlottak egy olcsónak tűnő csomagot, ami megfelelne nekem, ez a Kredit csomag. Egyetemista vagyok, így nem engedhetem meg magamnak, hogy sok legyen a számlám, a Kredit csomag pedig 2250 forint, ami jól hangzik (110 perc lebeszélhetőség és 100 MB net), mellé ajánlottak egy olyan opciót, hogy egy kedvenc számot 0 forintért hívhatok hálózaton belül (ez kiváltképp jó lenne, mert a barátnőmmel sokat telefonálok, ezért is volt sok a számlám a jelenlegi csomaggal). Tehát akkor van 110 percem (ez kb elég is, nem szoktam többet telefonálni, csak a barátnőm irányába), illetve egy kedvenc szám hívása 0 forintért, mindezt 2250 forintért. Említették még, hogy lehet internet kiegészítést is kapcsolni a csomaghoz, ami a ZsebNet csomag lenne. 1 GB 2490 Forintért, így még mindig 5 ezer alatt járnék egy viszonylag nagy netcsomaggal és nekem megfelelő mennyiségű perccel. Ehhez kapcsolódna a kérdésem, nem találtam infót arra, hogy ez a ZsebNet túlforgalmazási díjas-e, vagy nem. Továbbá, akkor jól értelmezem, hogy hűségidő nélkül van egy 2250 forintos alapcsomag, extrával 0 forintért hívhatok egy számot és még arra rájön 2490 forintért a net? Mert ez így még mindig olcsónak tűnik, ami persze nagyon szimpatikus, csak tartok tőle, hogy lesz valami csavar benne. Valóban így van, ahogy a csaj mondta az üzletben?

    Még egy kérdésem merült fel. Említették, hogy lehet olyan extrát is kérni, hogy 200 forintért tájékoztatnak arról, ha lebeszéltem a csomagban meghatározott perceimet, ez azért lenne jó, mert így ellenőrizhetővé válik a kimenő percek száma, jobban tudok kalkulálni a havidíjjal. Erről tud valaki valamit?

    Valamint az utolsó ehhez kapcsolódó kérdésem az lenne, hogy ehhez készülékváltás hogy oldható meg? Adott a csaj egy nyomtatott papírt, de ott csak listaáras telefonok vannak, részletfizetési opció nélkül, én meg ha nem muszáj, nem maradnék az LG GT540 mellett, mert szegény már nagyon elavult. Tudom, hogy akkor alá kell írnom két évet, de korrekt ajánlatnak tűnik ez így, ahogy felsoroltam (már amennyiben tényleg így van), ha akadna valami olcsón (inkább ingyen) elhozható telefon, akkor szívesen belemennék ebbe.

    A válaszokat előre is köszönöm szépen. :R

Új hozzászólás Aktív témák