Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • greeneye166

    aktív tag

    Kálváriám története a következő:
    Vettem egy használt modemet amibe a Vitamax SIM kártyámat akartam használni úgy, hogy aktiválom az Instantnetet, felrakok rá 3000-et elküldöm a KARACSONY smst és megkapom a januári 10.000Ft bónuszt. Mielőtt azonban ezt megtettem volna felhívtam az ügyfélszolit, hogy biztosan lehet-e ezt. Azt mondta a hölgy igen lehet, rendeljem meg az instantnet szolgáltatást. Elküldtem az INSTANTNET smst, de jött a válasz, hogy minimum 1000Ft egyenleg kell. Ok rendben (bár nem értem minek töltsek fel a kártyára 1000Ft-ot a megrendeléshez, hogy az aktiválás után még rátöltsek 3000Ft-ot a kedvezményhez - nem baj elfogadom). Mielőtt elkezdtem volna a feltöltést azért elkezdtem a neten egy kicsit jobban utánaolvasni és többen írták, hogy Vitamax kártyából ilyen módon nem lehet adatkártyát varázsolni. Újra hívtam őket, amikor utánanéztek és valóban nem lehet.
    A mostani ügyfélszolgálatos azt javasolta vegyem meg online az E220-at 2900Ft-ért, mert a viszonteladóknál 5000Ft körüli. Részemről az online dolognak éppen nem lenne akadálya, csak az a baj, hogy nem tudhatom mikor jön és melyik címet adjam meg postázási címnek (22-én utazom át Egerbe és 23-ig még hozhatják). Végül problémásnak találtam a futár dolgot, így gondolkoztam a személyes megvételen és ránéztem a készülékárlistára (nem az online rendelésire, hanem a vodafone.hu-n található standardre), hogy pontosan akkor mennyibe kerül ilyenkor és láss csodát ott az ~5000 helyett 2900Ft szerepel csak. Se kis csillag, se apróbetű, hogy ez websopos ár lenne. Újra hívtam az ügyfélszolit, ahol először nem akartak megérteni amit mondok, majd csak utánanéztek és kiderült el van írva az ár és rögtön át fogják javítani a standard listaárat 2900-ról 4900Ft-ra. Kérdeztem, hogy nem lennének-e kötelesek a kiírt áron adni (merthogy van erre valamilyen törvény), de erre nem kaptam értelmes választ csak azt, hogy viszonteladónál 4900Ft, online 2900Ft. No comment.

    > kiregisztrálva, ne küldj privátot <

Új hozzászólás Aktív témák