Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sgt. Chris

    aktív tag

    Üdv!

    No ma reggel újra megörvendeztetett a "kicsikém".... (Megane 2 1,6 16V)

    Munkába induláskor hanyag mozdulattal -a rend kedvéért- megigazítottam a a jobb hátsó ülés előtti szőnyeget és éreztem, hogy csupa viz...Gyorsan megtapogattam a kárpitot alatta, persze az is az volt, és az anyósülésnél is hasonló a helyzet. A "titkos" rekesz alján csillogott a víz...

    Egyből a klíma átfolyóra gondoltam a netes segédletet használva megnéztem, de a gumiharang és környéke csont száraz... Az autó alatt a jó helyen áll a tócsa.

    Az ajtó felől nem jött, nem jöhetett be, mert az elmúlt 3-4 napban nem autóztam esőben, ez egyértelműen friss produktum.

    Ahogy néztem a a pollenszűrő is száraz... :U

    Viszont a tapogatás során a pollenszűrő háza felett éreztem némi nedvességet a műszerfal alján. Ott mi lehet, amiből ömlik a víz? Mit érdemes leszednem, kilazítanom házilag? Vajon összefüggésben lehet e azzal, hogy pár napja láttam pár csepp vizet a jobb első kerék előtti műanyagon? Mintha a motorházból csepegett volna oda valami... Arra gondoltam, hogy az ablakmosó tartályáról csepegett le a pára.., mert az van felette....

    De ha kifelé folyt, onnan nem ázna el a beltér... Amúgy a motortér csont száraznak tűnt így tapogatás és lámpázás után.

    Tanácstalan vagyok. :(((

    ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

Új hozzászólás Aktív témák