Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz Hosssszu #95542 üzenetére

    Mondjuk engem egyedül az zavar, hogy csak akkor látom a felhasználó perceimet, ha 60 alá csökkent. Ráadásul az appban félrevezető információ van. Azt írja, korlátlan hálózaton belüli hívás, ami nem fedi a valóságot, mert csak a hozzám tartozó csoporton belüli 3 szám hívása korlátlan, ami nem tartozik bel a havi keretbe. A csomagban alapból van 90 perc, plusz egy 60 pwerces bővítő. Na, csak ennek a 60 percnek a csökkenését látom ha a 90 el van használva. Hogy a 90-ből mennyit használtam el, azt nem látom sehol. Az összes kimenűt megmutatja ugyan, de abban meg benne van a csoporton belüli ingyenes hívások. A részletezőből lehet kibogarászni ténylegesen mennyi van hátra a 150-ből, de ugyebár nem egészen életszerű, hogy rendszeresen nézegessem és számolgassam a kiszámlázatlan hívásokat. Jeleztem is a 1220-on, de azt mondta a hölgy, hogy ez nem olyan jellegű hiba, amiről tájékoztatást kell hogy adjanak. Ő továbbítja illetékesek felé, hogy nézzenek utána mi okozhatja ezt a problémát. Az a baj, hogy a csoportban lévő mindhárom előfizetésnél ugyanez a helyzet, pedig az egyikhez 280 perc tartozik, annak meg az utolsó 90 percét látom. Még jó, hogy legalább ezek fogynak utólag, így látom, hogy spórolni kell a percekkel, vagy még bó lére lehet ereszteni a mondandót.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák