Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Viktor0610 #1667 üzenetére

    Hááááát.... :F

    Végigfutottam a Mobilarena árfigyelőjét.

    A feltöltős ajánaltok között egyetlenegy sincs (!) ahol a pannon lenne a legolcsóbb ajánlat. 5 helyen holtversenyben a legdrágább a t-mobillal, 1 helyen mind a kettőnél drágább (olyan ajánlatoknál, ahol van mind a 3). Asszem ez elég lehangolóan hangzik. :O

    Mivel a dealerek ismereteim szerint a feltöltős csomagokat használják, ezért az előfizetésest nem néztem.

    Az a helyzet, hogy az egyetlen értelmes akció az 5e ft-os kedvezmény votl a használt telefonra, kár viszont hogy az ember általában hamarabb megszabadul a használt telefonoktól, mint ahogy azok ára elérné a mágikus 5e ft-os határt. Én legalábbis. Ha ez az akció állandó lenne, az viszont jó húzás lenne, legalábbis megnyutatna, hogy ha odakerülök, akkor nem kell egy mondjuk 15-öt érő készüléket a neppernek 5-ért átadni, aki elő-hátlap csere után 19-ért kirakja, hanem leadom a leharcolt vackomat mikor már tényleg nem ér többet, 5-ért, és biztosan cserélek.

    Akik ezeket a limiteket kitalálták tudják miért teszik? Hát-hát... Erre csak annyit hogy jár a neten körbe egy vicc-kör-email, amolyan vicces ''utolsó mondások'' (mindenki megkapta már). Abban van egy ilyen, a kígyóbűvölő vagy a villanyszerelő utolsó mondata, hogy nyugi tudom mit csinálok. Na, kitalálod hogy a vicc szerint ezek miért utolsó mondások? :))

Új hozzászólás Aktív témák